קצת על מה שקורה כשערכים ועסקים נפגשים.

כל הסיבות להיות אופטימיים- במקום אחד

הגעתם לתחנה. One stop shop – מקום אחד, תחת קורת גג אחת שנותן לכם את כל שירותי המעטפת השיווקית שהעסק שלכם צריך. אנו מתמחים בשירותי מיתוג ופרסום דיגיטלי החל משלב בניית האסטרטגיה השיווקית, דרך השלב הביצועי ועד שלב ניהול הפרסום הדיגיטלי במדיה. לא צריך לחפש, לא צריך להתפצל, הכל נמצא כאן. כשכל הכוחות מרוכזים וממוקדים במטרה- הרבה יותר קל להצליח.

מהרי ההימלאיה למשרד הפרסום החברתי הראשון

נעים מאוד להכיר, אנו אביחי דריינוף ושראל וקנין, ההורים הגאים של הבייבי שלנו- האופטימיסט. פציעה בעת פעילות מבצעית במהלך השירות הצבאי גרמה לנו למוגבלות פיזית, אך בהודו הרחוקה הבנו שהנפש והחלומות רצים קדימה. נפגשנו ב"מסע בחזרה לחיים" (ערוץ 13, 10 לשעבר) – טיול תרמילאים מיוחד שאורגן לכ- 20 נכי צה"ל.

שם פגשנו אתגרים, סיפורים, התמודדויות והבנה אחת לא פשוטה בכלל – המוגבלות מקשה מאוד במציאת מקום עבודה איכותי ומקצועי שגם מותאם עבורנו וגם מעניק לנו את היכולת להתפתח וליהנות.

חזרנו ארצה עם תרמיל מלא בכביסה, סיפורים והתחושה שאין דבר העומד בפני הרצון. החלום הפך למציאות והמיזם החברתי הפך למשרד הפרסום החברתי הראשון- אופטימיסט. נשארנו נאמנים לחזון- כל העובדים שלנו הנם ראשית כל מקצוענים, יצירתיים וחיים את העסקים של הלקוחות שלנו, אבל בנוסף הם גם אנשים עם מוגבלויות שונות שלא מאפשרות להם לצאת לשוק העבודה כך שהרווחנו אג'נדה חברתית עם מחויבות, מצוינות ומקצועיות.

לכל אחד יש סיפור.

בין צוות העובדים ניתן למצוא בוני אתרים, מתכנתים, אנשי שיווק, מעצבים גרפיים, כותבי תוכן ועוד שהמכנה המשותף בין כולם הוא המקצועיות. אבל אין תחושה נהדרת כמו לגלות שבחרת בעל מקצוע עם ערך מוסף.

כשאתם בוחרים באופטימיסט להיות חברת הפרסום שלכם אתם לא רק מקבלים שירות איכותי ומקצועי ברמה גבוהה, אתם גם תורמים לשילובם של בעלי מוגבלויות בתעסוקה ובחברה הישראלית.

ומה יהיה הסיפור שלכם? אנחנו אופטימיים.