באותו הזמן היינו במקום אחר בחיים שלנו, כשנפגשנו בפעם הראשונה בהודו הרחוקה ב"מסע בחזרה לחיים" [ערוץ 13 (ערוץ 10 לשעבר)] – בטיול תרמילאים מיוחד שאורגן לכעשרים נכי צה"ל. פציעה בעת פעילות מבצעית במהלך השירות הצבאי גרמה לנו למוגבלות פיזית שהשפיעה עלינו נפשית וגרמה לנו לחשוב שאולי לעולם לא נצליח. כולנו שיתפנו זה את זה בחששות שלנו לקראת העתיד. כולנו דאגנו שהמוגבלות תקשה עלינו במציאת מקום עבודה איכותי ומקצועי שגם מותאם עבורנו וגם מעניק לנו את היכולת להתפתח וליהנות.

במסע שלנו בהודו הרחוקה פגשנו אתגרים, סיפורים והתמודדויות שהביאו אותנו להבנה שהנפש והחלומות רצים קדימה ושאפשר מתוך הקושי לצמוח מתוך אמונה אופטימית בחיים ושהכל אפשרי – או כמו שאומרים בהודית "סאב קוץ' מילגה".

חזרנו ארצה עם תרמיל מלא בכביסה, סיפורים והתחושה שאין דבר העומד בפני הרצון. החלום הפך למציאות והמיזם החברתי הפך למשרד הפרסום החברתי שלנו – אופטימיסט.

נשארנו נאמנים לחזון. כל העובדים שלנו הם מקצוענים, יצירתיים וחיים את העסקים של הלקוחות שלנו – אבל בנוסף הם גם אנשים עם מוגבלויות שונות שלא מאפשרות להם לצאת לשוק העבודה כך שהרווחנו אג'נדה חברתית עם מחויבות, מצוינות ומקצועיות.

בין צוות העובדים ניתן למצוא בוני אתרים, מתכנתים, אנשי שיווק, מעצבים גרפיים, כותבי תוכן ועוד שהמכנה המשותף בין כולם הוא המקצועיות. אבל אין תחושה נהדרת כמו לגלות שבחרת בעל מקצוע עם ערך מוסף.

כשאתם בוחרים באופטימיסט להיות חברת הפרסום שלכם אתם לא רק מקבלים שירות איכותי ומקצועי ברמה גבוהה, אתם גם תורמים לשילובם של אנשים עם מוגבלות בתעסוקה ובחברה הישראלית.

דווקא מתוך הקושי למדנו את סוד האלכימיה איך להפוך ברזל לזהב – מה שעוזר לנו כמשרד פרסום להפוך כל פרויקט של לקוח לזהב.

האמונה, האופטימיות והמוטיבציה להוכיח שאנחנו יכולים אפילו יותר טוב – הם אלו שגורמים לנו להצליח.

אופטימיסט הוא בית חברתי לפרסום. אנחנו נותנים שירותי פרסום – חושבים אתכם על אסטרטגיה שיווקית, "מטרגטים" את קהלי היעד שלכם, מזהים את הייחודיות שלכם וממתגים אתכם, כותבים לכם תוכן אטרקטיבי, מעצבים לכם אתרים בעיצוב חדשני, עושים לכם אופטימיזציה שיווקית, מקדמים אתכם באינטרנט וברשות החברתיות, מייצרים לכם קמפיין תוכן, מביאים לכם "טראפיק" לאתר, מביאים לכם לידים ואת כל זה אנחנו עושים בצורה המקצועית והטובה ביותר.

כמשרד פרסום חברתי העובדים שלנו הם עובדים שמתמודדים בגבורה עם אתגרים של החיים. העובדה הזאת לא הופכת אותם לפחות טובים – להפך. הצוות שלנו הוא צוות מקצועי שמתחרה עם חברות הפרסום המובילות.

הערך החברתי שלנו מושך אלינו הרבה פרויקטים חברתיים ואנשים או ארגונים עסקים וחברות שמעוניינים לשלב בתוך העסק שלהם נתינה חברתית ובכך גם ממתגים את עצמם כגופים שמתחשבים בחברה ופועלים למענה.

הפרויקטים שמגיעים אלינו הם גם חברתיים וגם עסקיים ופעמיים רבות אנו מוצאים את הדרך לשלב ביניהם. עם הניסיון העשיר והצוות המקצועי שלנו, אנו נפרסם אתכם בצורה הטובה ביותר כדי להביא לכם הצלחה.