באותו הזמן היינו במקום אחר בחיים שלנו, כשנפגשנו בפעם הראשונה בהודו הרחוקה ב”מסע בחזרה לחיים” [ערוץ 13 (ערוץ 10 לשעבר)] – במסע תרמילאים מיוחד שאורגן לכעשרים נכי צה”ל. פציעה בעת פעילות מבצעית במהלך השירות הצבאי גרמה לנו לחשוב שאולי לעולם לא נצליח. דאגנו שהמוגבלות תקשה עלינו במציאת מקום עבודה איכותי ומקצועי שגם מותאם עבורנו וגם מעניק לנו את היכולת להתפתח וליהנות.

במסע שלנו בהודו הרחוקה פגשנו אתגרים, סיפורים והתמודדויות שהביאו אותנו להבנה שהנפש והחלומות רצים קדימה ושאפשר מתוך הקושי לצמוח מתוך אמונה אופטימית בחיים ושהכל אפשרי – או כמו שאומר אובמה “שינוי לא יבוא אם נחכה לאדם אחר או זמן אחר. אנחנו האדם שחיכינו לו. אנחנו השינוי שאנו מחפשים”

חזרנו ארצה עם תרמיל מלא בכביסה, סיפורים והתחושה שאין דבר העומד בפני הרצון. החלום הפך למציאות והמיזם החברתי הפך למשרד הפרסום החברתי שלנו – אופטימיסט.

נשארנו נאמנים לחזון. כל העובדים שלנו הם מקצוענים, יצירתיים וחיים את העסקים של הלקוחות שלנו – אבל בנוסף הם גם אנשים עם מוגבלויות שונות שלא מאפשרות להם לצאת לשוק העבודה כך שהרווחנו אג’נדה חברתית עם מחויבות, מצוינות ומקצועיות.

בין צוות העובדים ניתן למצוא בוני אתרים, מתכנתים, אנשי שיווק, מעצבים גרפיים, כותבי תוכן ועוד שהמכנה המשותף בין כולם הוא המקצועיות. אבל אין תחושה נהדרת כמו לגלות שבחרת בעל מקצוע עם ערך מוסף.

כשאתם בוחרים באופטימיסט להיות חברת הפרסום שלכם אתם לא רק מקבלים שירות איכותי ומקצועי ברמה גבוהה, אתם גם תורמים לשילובם של אנשים עם מוגבלות בתעסוקה ובחברה הישראלית.

אופטימיסט – בית חברתי לפרסום |  מקום אחד, תחת קורת גג אחת שנותן לכם את כל שירותי המעטפת השיווקית שהעסק שלכם צריך. אנו מתמחים בשירותי מיתוג ופרסום דיגיטלי החל משלב בניית האסטרטגיה השיווקית, דרך השלב הביצועי ועד שלב ניהול הפרסום הדיגיטלי במדיה. לא צריך לחפש, לא צריך להתפצל, הכל נמצא כאן. כשכל הכוחות מרוכזים וממוקדים במטרה- הרבה יותר קל להצליח.

כמשרד פרסום חברתי העובדים שלנו הם עובדים שמתמודדים בגבורה עם אתגרים של החיים. העובדה הזאת לא הופכת אותם לפחות טובים – להפך. הצוות שלנו הוא צוות מקצועי שמתחרה עם חברות הפרסום המובילות.

הערך החברתי שלנו מושך אלינו הרבה פרויקטים חברתיים ואנשים או ארגונים עסקים וחברות שמעוניינים לשלב בתוך העסק שלהם נתינה חברתית אמיתית.

הערך העסקי המקצועי שלנו עוזר לנו לשמור על הלקוחות שלנו ולהרחיב את הפעילות.

התוצאות שלנו מוכחות.