לקוחות ממליצים

שמקבלים פידבק חיובי פעם אחרי פעם מבינים שזה לא במקרה, כיף שיש לנו כאלו לקוחות מפרגנים, אוהבים אתכם!

משה לוי

מנהל פרוייקטים, תאורה וחשמל בleditech

שירות מעולה, רמה גבוהה, ממליץ לכולם לפנות לאופטימיסט, אף פעם לא שמעתי על כרטיס ביקור דיגיטלי – עכשיו הכרטיס הזה מסדר לי עבודה והמון!

צליל לוי

מאפרת

שירות מיוחד ואכפתי, קשובים מאוד לצרכים, עמדו בזמנים ועזרו לי מאוד, הייתי חייבת תוך כמה ימים את החומרים, ובאמת שלא ציפיתי לכזאת רמה. ממליצה בחום!

מתן חנונה

מתן חיווט ואלקטרוניקה

היינו צריכים ניירת משרדית בדחיפות ואני רוצה לומר שהחברה האלה שיחקו אותה ובגדול, דאגו להכל מהעיצוב ועד למשלוח של הדפוס. אנחנו מרוצים מאוד ומודים מאוד על השירות אין ספק שנחזור אלייכם.

מיכאל רווח

מנכ"ל תכשיטי טיסולי

את אופטימיסט הכרנו לפני שנה וחצי ומאז הם מלווים אותנו באופן שוטף בכל הנוגע לשיווק שלנו אנחנו מרוצים מאוד וממליצים בכל מקום האתר שלנו ברמה הגבוהה ביותר והעמוד העסקי נראה מעולה והכי חשוב זה נותן תוצאות בקיצור אוהב אתכם וממליץ תמיד

מירב עוזיאל

מעבר לפריים - פוטו טרפיה

מהממים!!! חווית שירות מדהימה ממליצה עליכם לכולם

נריה אסולין

הובלות בית אל

העסק שלי הוקם לפני כמעט שנה. ובזכות האופטימיסט קיבלתי כל כך הרבה עבודה!!! וזה פשוט לא מפסיק… ממליץ לכולם על האופטימיסט – תותחים!!!

יניב אילוז

בעלים, מספרת קווים

אנחנו מרוצים מאוד מאופטימיסט הם עובדים איתנו באופן שוטף כבר שנה וחצי ומנהלים את השיווק שלנו בדיגיטל וכל מה שאנחנו צריכים עד רמת המחירונים והשקיות הם לא מפספסים אף פרט והכי מקצועיים שפגשתי תודה

רות זיו

מגזין go more

אופטימיסט הם מיוחדים תרתי משמע מאוד קשובים ולויאליים ללקוח- לא מרפים עד שיצאנו מרוצות ממליצות בכל פה ולשון . בתחום הזה של השיווק הם הטובים ביותר.

שושי מרגולין

מנכ"לית עמותת ענבר

מקבלת תגובות מדהימות על האתר שהוא ברור, יפה, מסביר פנים ומקסים והכי חשוב כל הפניות רלוונטיות ממש!!!

בואו נתחיל עם כוס קפה..

צריכים מישהו שיבין את הצרכים שלכם וידע להפיק מהם תוצרים איכותיים שיתנו לכם תוצאות?

בואו נקבע לכוס לקפה.