השירותים שלנו

אז מה הסיפור שלכם?

קחו אוויר אנחנו צוללים…כדי לדעת "איך" צריך קודם כל לשאול "מה". הדרך העסקית שלכם מתחילה בהגדרת העסק והבנה מעמיקה של המאפיינים הייחודיים לו. אנו מביאים איתנו מקצועיות וניסיון שמאפשרים לנו לזהות את צרכי העסק, לנתח את קהל היעד והמתחרים באופן יסודי ומתוך כך להגדיר את המותג ולזקק את המסרים. ביחד נבנה את הסיפור שלכם, בעינינו זה השלב החשוב ביותר.

- זיהוי צרכי העסק

- הגדרת המותג

- ניתוח קהל יעד

- ניתוח המתחרים

יוצאים לאור

עכשיו ניקח את כל הרעיונות, הצרכים , החזון והחלומות שלכם ונעטוף אותם בשפה גרפית קולעת בול למטרה! מיתוג הוא תהליך ארוך ועקבי אבל הוא קריטי. כאשר לוקחים את ה DNA של המוצר ומתאימים אותו לקהל היעד באמצעות אלמנטים עיצוביים אנו מאפשרים ללקוח לזהות את הבידול שלכם, להתחבר אליכם ולפתח אמון במוצר ולכם. לכם הוא מאפשר לבלוט בקרב המתחרים, להרחיב את פוטנציאל השוק ומעגל הצרכנים והכי חשוב- להעביר את המסר, לספר את הסיפור שלכם.

- יצירת לוגו וקו עיצובי

- בניית אתרים / דפי נחיתה

- עיצוב ומיתוג פרינט

- עיצוב ל- web (באנרים, קופנים, פוסטים וכו')

- בנייה ועיצוב מצגות power point

זה הזמן לספר לכולם

בואו נדבר תכל'ס. המטרה שלכם, וגם שלנו, היא להגיע לכמה שיותר לקוחות, לייצר חשיפה מקסימלית ולידים ובסופו של דבר להגיע למכירה. אנו מקדמים תכנים באופן איכותי ומקיף וגורמים להטמעה של המסרים שלכם אצל קהל היעד שהגדרנו וחידדנו מראש. אנחנו עושים זאת באמצעות צוות מקצועי ואיכותי שיודע לבנות תוכנית ויעדים שיקדמו אתכם למטרה וגם לערוך מעקב ובקרה במהלך הדרך כדי לוודא שאתם מספרים את הסיפור שלכם נכון, בלי לדלג על פרטים חשובים.. השוק היום מוצף מתחרים ומה שאתם צריכים זה לשווק בכל הפלטפורמות- ובשביל זה אנחנו כאן. קמפיינים ממומנים שמשיגים תוצאות, תמיכה וליווי לאורך כל הדרך ומסרים מדוייקים הם הבמה שלכם. קדימה, מחכים לכם שם בחוץ..

- קידום באמצעות גוגל

- קידום ברשתות חברתיות

- ניהול תוכן שיווקי